Otomotiv

Otomotiv endüstrisine ait sızdırmazlık çözümleri

Otomobiller ve ticari araçlar için yenilikçi çözümlerde lider.

Eksen Oil Seals® daha fazla verim elde etmek ve emisyonları azaltmak için endüstrinin çabalarını desteklemektedir.

Eksen Oil Seals®, iş ortakları ile otomobil endüstrisinin teknoloji, kalite ve servis bölümlerinde pazar lideri olarak dünya çapındaki tüm büyük otomobil ve ticari araç üreticilerine geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Ürün gruplarımız O-Ringlerden çift yönlü, düşük sürtünmeli kaset keçelere kadar geniş bir yelpazede sızdırmazlık elemanlarını içeriyor.

Eksen Oil Seals® üretimde mutlak mükemmeliyet, üstün müşteri hizmetleri ve en ileri araştırma olanakları sunmaktadır. Bu, motorlar, şanzımanlar, süspansiyonlar, direksiyon sistemleri, tahrik düzenekleri, iklim kontrolü, frenler, yakıt sistemleri, elektrifikasyon ve turbo şarjlar dahil en yeni araç gelişmelerine sorunsuz şekilde entegre olabilen otomobiller ve ticari araçlar için sızdırmazlık çözümleri sağlar.

Otomotiv endüstrisine ait sızdırmazlık çözümleri, otomotiv keçeleri Ticari araç ve otomobil

Dinamik Sızdırmazlıklar

Yağ Keçeleri

Statik Sızdırmazlıklar

Contalar
O-Ringler

Çözümlerimiz araç dizayn hedeflerinize ulaşmada size yardımcı olur; daha düşük ağırlık oluşturarak verimlilik, geri dönüşüm, toplam maliyet düşürme. Bu avantajları yeni teknolojilerinize, çözümlerimizin ayak uydurması ile sağlamaktayız, özellikle; Elektronik Kontrol üniteleri, bio-yakıtlar, ileri düzey sürüş kontrolü, ileri teknoloji yakıt sistemleri gibi yeni teknolojilerde.

© 2018 Eksen Oil Seals®